Župa sv. Ivana Krstitelja

Podhum, Livno

BLAGOSLOV ASFVALTNE BAZE

U subotu 23. rujna fra Jurica Periša, blagoslovio je kamenolom i novoizgrađenu asfaltnu bazu firme Roco – commerce iz Podgradine. Tog dana proslavljen je 60 rođendan Zborke Badrova – Rokina, osnivača firme i 30 godina uspješnog poslovanja. Ova firma ima preko 200 radnika i lijep je primjer kako očuvati vrijedne ljude i obitelji da žive i rade u našem kraju. Želimo im puno sreće i blagoslova u radu i puno godina u radosti i veselju i dobrom poslovanju.

Tvrtka ROCO – COMMERCE d.o.o je osnovana 1992. godine, te se od tada uglavnom bavi izvođenjem radova u građevinarstvu. U 30 godina djelovanja stekli smo zavidno iskustvo i poslovne veze kako u matičnoj državi Bosni i Hercegovini, tako i u inozemstvu. Kako bi tržištu ponudili cjelovitu uslugu opremljeni smo suvremenom mehanizacijom za izvođenje svih vrsta građevinskih radova koju neprestano dopunjujemo. Posjedujemo veliki vozni park koji se sastoji od modernih kamiona kipera sa opremom za transport svih vrsta tereta, automješalice i autopumpe za beton, kompletnu građevinsku mehanizaciju svih namjena (bagere, buldožere, rovokopače, grejdere, kombinirke i valjke), automatiziranu betonaru sa računalnom obradom, te drobilično i separacijsko postrojenje. ROCO – COMMERCE d.o.o. posjeduje i certifikat za sustav upravljanja sukladno ISO 9001:2008 standardu.