Župa sv. Ivana Krstitelja

Podhum, Livno

Izbor vijeća Frame Podhum

U subotu, 17. lipnja 2023. godine održan je izbor vijeća Frame Podhum.

Izbore je predvodila Barbara Vujeva, pridruženi član područnog vijeća Frame Bosne Srebrene. Izbori su započeli zajedničkom molitvom, nakon čega su framaši upoznati sa samim tijekom izbora pozvani na ozbiljnost i odgovornost u izboru članova koji će savjesno voditi mjesno bratstvo Frame na dobrobit svih.

Novo vijeće Frame Podhum čine: 

PredsjednikFrano Milardović
PotpredsjednicaGabriela Mihaljević
Voditeljica formacijeMara Klišanin
TajnikBože Sabljić
BlagajnicaZorica Milardović
Pridruženi članLucija Omazić

Frama Podhum napokon nakon 7 godina mirovanja i 3 godine susreta bez Vijeća i svih  onih takozvanih dječjih bolesti kao i prvih nesigurnih koraka skupili smo hrabrost i odlučili smo ozbiljnije pristupiti na poticaj našeg duhovnog asistenta fra Jure kojem iskreno zahvaljujemo na moru strpljenja s nama kao i poticaju da budemo mladi, živimo od svoje vjere te onda nađemo svoje mjesto u Crkvi. 

Iza izbora nastavili smo zajedničko druženje u župnoj kući i sudjelovali smo na devetnici i svetoj zavjetnoj misi o spomenu Bezgrešnog Srca Marijina.

Zahvaljujemo se Barbari Vujeva na dolasku u naše bratstvo te poticajnim i ohrabrujućim riječima, te novom vijeću želimo mir i ustrajnost! 

Ante Pavlinović, framaš