Župa sv. Ivana Krstitelja

Podhum, Livno

NAŠA FRAMA NA FRAMAFESTU

Duša svake Frame pa tako i naše su marljivi i vrijedni framaši koji svojim talentima – darovima od Boga oplemenjuju mjesno bratstvo i čine život ljepšim. Iako je bila subota, dan kad brojni naši framaši imaju sportske obveze, uspjeli smo organizirati odlazak Framaša na Framafest – festival duhovne glazbe franjevačke mladeži u Sarajevo.

Naši Framaši u rano subotnje jutro krenuli su put Sarajeva zajedno s drugim framašima okupljeni ispred livanjske župne crkve. Dan ispunjen, molitvom, pjesmom, susretu s drugima ostat će nam u lijepom sjećanju. Posebno zbog naše Lucije Omazić i prvog nastupa naše Frame na ovakvom Festivalu.

Puni dojmova vratili su se u svoj Podhum sretni i radosni jer su mogli biti dio jednog lijepog događaja kao što je Framafest kojeg su i naši framaši preko Lucije učinili još boljim i kvalitetnijim.