PRIMANJA I OBEĆANJA FRAME PODHUM

U petak, 21.6.2024. godine u crkvi svetog Ivana Krstitelja u Podhumu, održana su primanja i obećanja Frame Podhum pod geslom “Ti si moj Bog! Ja slijedim te!”.

Ove godine našoj Frami je svoje “Evo me!” izreklo 7 primljenika i 35 obećanika.

Naša Frama proslavila je 25 godina od osnutka. Iza nas je 25 godina truda, rada, molitve, druženja, smijeha i veselja.
Zahvaljujemo se svim bivšim i sadašnjih framašima što ustrajno djeluju u našoj župi te doprinose našoj zajednici.

Hvala Framama Livno, Ljubunčić, Bila, Vidoši i Šujica što su se odazvali našem pozivu i uljepšali našu proslavu.
Hvala zboru Frame Ljubunčić koji je svojim glasom uljepšao i upotpunio naše slavlje.
Zahvaljujemo se i duhovnom asistentu frame Ljubunčić fra Stjepanu Kristijanu koji je predvodio misno slavlje.
Najveće hvala ide svim našim framašima i našem duhovnom asistentu fra Jurici Periši koji nas podupire, pomaže i ohrabruje u našem radu.

Svim sadašnjim i budućim framašima Frame Podhum aktualno vijeće želi da nastave slijediti primjer našeg serafskog oca te da dijele Franjinu radost. Nemojte dopustiti da vas itko i išta zaustavi u navještanju evanđelja i dopustite da se plamen u vašim srcima rasplamsa.

Mir i Dobro
Frama Podhum ♥️