Župa sv. Ivana Krstitelja

Podhum, Livno

“Pružam Ti ruku Oče, Ti me vodi”

U subotu, 20. svibnja 2023. godine u crkvi Gospe od Anđela u Guberu održana su primanja i obećanja Frame Livno pod geslom “Pružam Ti ruku Oče, Ti me vodi”. Pod svečanom misom, svoje “Evo me” izreklo je 14 primljenika i 39 obećanika.

Svetu misu i obred primanja i obećanja predslavio je fra Nikola Pejčin, zamjenik područnog duhovnog asistenta. Da framaško slavlje bude još bolje i ljepše pobrinuli su se i gostujući framaši koji su došli podržati Livanjske framaše.

Iz Frame Livno iskazali su zahvalanost Frami Ljubunčić, Bila, Vidoši, Podhum, Čuklić, Suho Polje, Šuica, Bugojno, Vitez i Sarajevo te Luciji Omazić iz Frame Podhum koja je svojim pjevanjem i sviranjem upotpunila framaško slavlje. Također, zahvali su se i Josipi Manđeralo koja je sve to popratila i fotografijama.

Nakon svete mise slavlje je nastavljeno u kripti, gdje su se framaši osvježili sokovima i vodom, a bilo je štogod i za pojest. Nakon toga su nastavili sa druženjem i sa raznim igrama i plesovima. (kta)