Župa sv. Ivana Krstitelja

Podhum, Livno

SVETI IVO NA SVEKAR VODI ODJEVEN U KOCKASTO ODIJELO

Večeras je kip Svetog Ivana Krstitelja na Svekar vodi u Mišima zablistao u kockastom ruhu kao potpora Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji na čelu s našim livnjakom Zlatkom Dalićem. 
Hrvatska će polufinalnu utakmicu igrati u utorak u 20 sati. Nogometaši Hrvatske prvi put na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Kataru igrat će u rezervnoj garnituri dresova, isti onaj u kojem su na SP-u u Rusiji prije četiri godine razbili Argentinu rezultatom 3:0.

Nogometni izbornik Zlatko Dalić odlazeći iz Livna na hodočašće u Međugorje svratio je na Svekar vodu tražeći zagovor od Svetog Ivana Krstitelja za svoje nakane. I mi molimo Svetog Ivana Krstitelja da zagovara za Hrvatsku reprezentaciju kao i za cijeli Hrvatski narod.